Urgență medicală la Survivor Romania. Andreea Tonciu a fost transportată de urgență la spital

În ultimul episod al show-ului Survivor România, vedeta de televiziune Andreea Tonciu a acuzat că se simte rău, ulterior fiind transportată de urgență la spital.

Vedeta showbiz-ului românesc a acuzat o stare de rău în timpul probelor din cadrul emisiunii Servisor Romania. Imediat după ce a comunicat starea de rău, Andreea Tonciu a fost preluată de un medic, care împreună cu Radu Niță au dus-o pe brațe la targă.

Faimoasa a fost întinsă, fără a avea putere să se miște sau să vorbească.

În cele din urmă, Andreea Tonciu a fost urcată în ambulanță și dusă de urgență la spital.

O nouă posibilă idilă în cadrul Survivor Romania

Pe partea cealaltă, se pare că sunt și concurenti care se simt destul de bine în Republica Dominicană. Laura Giurcanu și TJ Miles au devenit destul de apropiați de când sunt în cadrul competiției. Acest lucru se pare că a scos-o din sărite pe Andreea Tonciu, care i-a reproșat influenceriței că este lipsită de morală.

Andreea a făcut niște observații încriminatoare la adresa Laurei, amintindu-i că are un iubit acasă. Laura s-a simțit lezată de remarca făcută de brunetă, spunându-i că tot ce spune este o invenție și că nu are o altă relație cu TJ Miles în afară de una de prietenie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.