Ultima Ora: Petrica cercel a murit.

Este zi de doliu în lumea manelelor, după ce Petrică Cercel a murit. Anunțul trist a fost făcut la numai 3 zile de când CANCAN.RO a stat de vorbă cu fiul artistului, Ionuț Cercel, care ne povestea, cu bucurie, că analizele tatălui său au ieșit mai bine și că medicii îi spun lucruri bune vizavi de starea sa de sănătate, după ce contractase COVID-19. Din păcate, organismul artistului a cedat. CANCAN.RO a intrat în posesia unor informații de ultim moment, iar moartea artistului Petrică Cercel a fost confirmată și de către colegii săi de breaslă, care sunt în stare de șoc și care îl plâng pe cel alături de care au petrecut momente frumoase, de neuitat, la evenimente

Ionuț Cercel spera la o minune!

În urmă cu doar 3 zile, CANCAN.RO a stat de vorbă cu Ionuț Cercel, iar acesta ne-a mărturisit că tatăl său se simte mai bine, iar medicii sunt optimiști în ceea ce privește starea sa de sănătate. „Ceea ce am postat eu pe pagină e adevărat. Tata are niște probleme de sănătate, cu virusul ăsta, cu COVID, sperăm că vor trece toate cu răbdare și credință, suntem oameni credincioși și credem și în medicii din România. Este internat la Terapie Intensivă, la un spital din Capitală. Medicii, doar ce am vorbit cu ei, mi-au zis că analizele au ieșit un pic mai bine, dă semne că-și revine. E internat de destul de multe zile. Stirea initiala: Cântărețul Petrică Cercel este internat în spital, după ce s-a infectat cu COVID-19 Petrică Cercel are probleme de sănătate, după ce a fost diagnosticat cu COVID-19. Fiul său a confirmat pe una dintre rețelele de socializare că tatăl său nu se află într-o stare foarte bună și speră că se va vindeca în curând. „Oameni buni, tatăl meu are într-adevăr probleme de sănătate. Mai exact, acest nenorocit de COVID-19, dar prin rugăciunile noastre, Dumnezeu îl va vindeca”, a fost mesajul lui Ionuț Cercel postat pe Facebook. Petrică Cercel a fost internat într-un spital din București, după ce a fost diagnosticat cu COVID-19. Cântărețul se află sub atenta supraveghere a medicilor și primește îngrijiri medicale. Colegii săi de breaslă îi urează multă sănătate și speră să se vindece cât mai repede pentru a putea să se întoarcă acasă, la familia sa. „Ne rugăm cu toții pentru Petrică Cercel să treacă cu bine peste această problemă. Să vină acasă lângă copiii și familia lui! Un om prea bun din orice punct de vedere”, „Dumnezeu să fie cu el și cu familia voastră!” au fost câteva dintre mesajele primite de cântăreț. Petrică Cercel e internat la Terapie Intensivă Ionuț Cercel a anunțat că tatăl său este internat la Terapie Intensivă. Deși când a ajuns la spital starea lui de sănătate era bună, după câteva zile starea i s-a agravat. Citeşte întreaga ştire: Cântărețul Petrică Cercel este internat în spital, după ce s-a infectat cu COVID-19

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *