Tocmai ce a fost făcută publică fotografia pe care mulți o așteptau cu sufletul cu gură

Gina Pistol și Smiley vor deveni curând părinți și sunt în culmea fericirii!

Mai este foarte puțin până când își vor ține fetița în brațe, iar cei doi iubiți nu contenesc să-și surprindă fanii.

Ultima ipostază, în care se sărută patimaș, a făcut senzație pe rețelele de socializare.

Gina Pistol și Smiley formeaza un cuplu extrem de îndrăgit. Cei doi viitori părinți sunt extrem de emoționați la gândul că își vor ține fetița foarte curând în brațe. Prezentatoarea de la Chefi la cuțite și-a făcut deja bagajul și așteaptă din clipă în clipă momentul cel mare.

Până atunci, Gina și Smiley nu contenesc să-și surprindă fanii. Par mai îndrăgostiți ca oricând, iar ultima fotografie postată pe rețelele de socializare a făcut furori. Simpatica prezentatoare a postat o poza în care ea și Smiley se sărută cu patos, semn că dragostea lor crește cu fiecare zi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *