Silviu Prigoană va deveni bunic. Soția lui Honorius este însărcinată. „O să-mi spună lumea pe stradă nene, tataie”

De Livia Lixandru, Joi, 08 iulie 2021, 17:47. Ultimul update Joi, 08 iulie 2021, 18:14 Silviu Prigoană va fi bunic. Afaceristul a anunțat în direct la „Teo Show” că soția fiului său, Honorius, este însărcinată. Corina Bode, în vârstă de 34 de ani, va aduce pe lume primul ei copil. Corina Bode, soția lui Honorius Prigoană, este însărcinată.  „Honorius e bine. Am înțeles că soția lui este însărcinată. Adrian Alexandrov, alături de finii Honorius și Corina Voi fi bunic. O să-mi spună lumea pe stradă nene, tataie”, a dezvăluit Silviu Prigoană, invitat în emisiunea „Teo Show”, de la Kanal D. Corina Bode și Honorius Prigoană (35 de ani) s-au cunoscut în Statele Unite, în urmă cu aproximativ opt ani. Tânăra se mutase acolo cu familia ei,  încă de la vârsta de 11 ani. Corina și Honorius s-au cununat religios în octombrie 2016, iar nași au fost Elena Udrea și Adrian Alexandrov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *