Primele imagini cu fetele moarte intr-un escape room. Descoperiri tulburatoare ale politiei

Detalii cutremurătoare apar după tragedia care a îndoliat Polonia. Cele 5 fete de 15 ani care au pierit în mod tulburător puteau scăpa dacă exista amenajată o ieșire de urgență în clădire.

Identitățile și fotografiile a patru dintre fetele decedate au fost făcute publice: Karolina Barabas, Wiktoria Julia Pietras, Gosia Tymieniecka gi Amelia Wieczorek au murit asfixiate într-un incendiu izbucnit la un escape room, într-un oraș din nordul țării, relatează The Mirror. dintre cele 5 tinere moarte erau colege de liceu și bune prietene. Sărbătoreau aniversarea uneia dintre ele într-un escape room,în orașul Koszalin din nordul țării. Un tânăr de circa 25 de ani a fost internat cu arsuri grave la spital, era angajat al camerei dejocuri și ar h încercat să le salveze pe tinere. Totul s-a produs din cauza unei scurgeri de gaze, la sistemul de încălzire din clădire.Aa

Leave a Reply

Your email address will not be published.