Primele declarații ale Ștefaniei despre despărțirea de Speak

Fanii au observat repede că Ștefania nu mai poartă inelul de logodnă pe care Speak i l-a oferit chiar la Asia Express.

Acum, artista a dezvăluit ce se întâmplă cu relația lor.

Formează unul dintre cele mai iubite cupluri de showbiz, mai ales după ce au participat la Asia Express, însă recent s-a spus că Speak și Ștefania ar fi pus capăt relației lor. Zvonurile au fost întărite de faptul că Ștefania a apărut în mai multe fotografii fără inelul de logodnă.

Adevărul despre Speak și Ștefania
În cadrul unei emisiuni tv, Ștefania a pus capăt tuturor zvonurilor și a dezvăluit ce se întâmplă, de fapt, între ea și Speak.

Artista a dezvăluit că a decis să nu mai poarte o inelul, după ce i-a căzut piatra de câteva ori. Vrea să aibă grijă de el, motiv pentru care îl va purta doar la evenimentele speciale.

„Am citit și noi acele titluri (…). Nu port inelul pentru că nu vreau să păţească nimic. S-a întâmplat să-mi cadă o piatră, am pus-o şi a căzut alta şi nu era ok. Prefer să îl port doar la ocazii speciale, în rest, e acolo. Deci nu, nu ne-am despărţit”, a mărturisit Ștefania la Antena Stars.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *