Prezentatorul Victor Slav nu se mai ascunde. A făcut anunțul, în direct, la TV. Suntem în relație de un an și patru luni…

Victor Slav nu mai are mci o relatie de 6 ani cu Bianca Drăgușanu. Atunci au surprins pe toată lumea când au decis să pună capăt casniciei. Pentru prima dată, acum a vorbit despre cum i-au explicat Sofiei, fetița lor, că mami și tati nu vor mai locui impreuna.

Totodată, Victor Slav a prezentat-o și pe actuala iubita fetiței lui. Invitat la emisiunea ,,Vorbește lumea’: Victor Slav a spus că și-a refăcut viața după divorț și că are o relație de un an și patru luni cu cineva. A menționat, de asemenea, și cum a reacționat fetița lui la această schimbare. “FIICA MEA FACE FOARTE BINE. FACE ANUMITE CURSURI DE MUZICA, DANS, ENGLEZA, CA NU MERGE LAGRADINIȚA IN ACEASTA PERIOADA. AM LASAT-O LA CLASA. CAN D STA LA M l N E, ASTA E A TREIA ZI, ACTIVITATILE SUNTJOACA, IN GENERAL.TATI SE PUNE LA MINTEA EI. DACA CREDEAM CA ALTE SUNT PRIORITAȚILE, SOFIA E PE PRIMUL LOC. AM STIUT DE LA INCEPUTSA FIU TATA. l- AM FACUT BAIȚA, AM LUAT LECTII DE LA CINEVAAVIZAT, M-AM DESCURCAT FOARTE BINE, FĂRĂTEAMĂ.”,A DECLARATViC rOR IN CADRUL EMiSiUNii VORBESTE LUMEA DE LA PRO TV

Leave a Reply

Your email address will not be published.