Paula, soția regretatului Leo Iorga, apariție neașteptată la un eveniment monden. Cum arată acum Citeşte întreaga ştire: Paula, soția regretatului Leo Iorga, apariție neașteptată la un eveniment monden. Cum arată acum

Paula Iorga, soția regretatului Leo Iorga, are 54 de ani, iar după moartea artistului, aceasta s-a schimbat total. Prezentă zilele trecute la un eveniment de lansare a unei clinici de înfrumusețare din Constanța, aceasta a surprins pe toată lumea cu silueta ei. De altfel, este și prima ieșire în public după moartea interpretului, pe 2 noiembrie 2019. Paula Iorga a povestit cum reușește să se mențină în formă, dar și ce trucuri de frumusețe are, pentru a arăta perfect la 54 de ani. „Am 50 kilograme și 1,52 metri înălțime. Mă mențin. La micul dejun mănânc un ou, e regulă, în fiecare dimineață. De cele mai multe ori mănânc și fructe înainte de ou. Apoi, masa de prânz, practic, la mine este seara. Îmi pun porții mici. Felul 1 și 2. Adică o ciorbiță sau supă și felul 2 o mâncare gătită, tot în cantități mici. Între mic dejun și masa de seară mai consum fructe, adică încă o masă, dar de fructe. Beau doar apa plată, sucuri absolut deloc. Poate câteodată fresh-uri. Îmi respect orele de somn, adică cele 9, în cazul meu. Eu atât dorm, chiar dacă sunt «împărțite», să spunem. Că dorm noaptea 6 ore și ziua 3, sau că dorm noaptea 8 ore și ziua 2. Am acasă o bicicletă, însă cam uit să mă urc pe ea”, a dezvăluit Paula pentru Click. „Folosesc cremă zilnic, de zi și de noapte. Nu fac nimic special, moștenesc gene bune. Nici măști făcute în casă nu folosesc. Încă un secret, nu stau niciodată cu fața la soare, mereu folosesc creme pentru protecție solară”, a mai adăugat Paula Iorga.
Paula, soția regretatului Leo Iorga, apariție neașteptată la un eveniment monden. Cum arată acum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *