Oana Roman, in lacrimi: „Este cea mai grea povara pe care o duc…”

Oana Roman trece prin momente grele. Mama sa, Mioara Roman, se confrunta cu probleme mari de sanatate, iar fiica incearca sa faca tot posibilul sa o ajute.

Dupa ce Mioara Roman a fost internata intr-un centru medical de recuperare, s-a intors acasa, iar vrea sa o vada bine pe mama sa.

“Am avut o zi plina! Am filmat ore intregi pentru emisiune, am fost la medicul de familie sa ii iau reteta mamei. Am avut programare. Voiam sa va arat ceva. O punga plina de medicamente. Astea ii ajung doua luni. Cred ca sunt 20 de cutii de medicamente. Asta este! “, a povestit Oana Roman pe pagina personala de Instagram.

“Familia mea este cea mai grea povara pe care o duc”, a marturisit Oana Roman, in lacrimi, la emisiunea Andreei Mantea.

Cu toate acestea, tot Oana a scris pe Instagram dupa ce mama ei s-a intors acasa de la centrul de recuperare unde a stat doua luni – centru platit tot de vedeta.

“Inainte ca mama sa faca recuperare nu era foarte bine si nu arata ok. Sunt mandra ca dupa o luna de tratament, mama arata asa la 81 de ani. Azi am mers impreuna la coafor si mi s-a parut atat de eleganta si distinsa si mult mai in forma. I-am facut cadou de ziua ei acest sacou superb si am avut o mare placere sa ne faca Isa o poza. E o poza facuta in zi Sfanta si sunt tare linistita in suflet ca mama e bine si fac pentru ea tot ce pot.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *