Legatura nestiuta dintre Florin Calinescu si Neti Sandu. Putini romani stiu asta despre ei

Neti Sandu si Florin Calinescu sunt doua dintre cele mai cunoscute nume din televiziune. Toata lumea ii cunoaste pe cei doi, dar putini sunt cei care stiu ca Neti Sandu si Florin Calinescu au o legatura speciala.

Cunoscutul astrolog de la ProTv a dezvaluit intr-un interviu care este relatia dintre ea si Florin Calinescu. Neti Sandu a marturisit ca Florin Calinescu a fost cel care i-a facut recomandarea de angajare in cadrul televiziunii.

“Inainte fusesem la radio, la Pro FM, ma vazuse Florin Calinescu acolo. Dupa ce oamenii de la PRO TV au stat luni de zile sa gaseasca rubrici pentru matinal, Calinescu si-a adus aminte de ‘una care face singura horoscopul, are un cerc pe o foaie, vorbeste din stele, cautati-o’. Au dat de mine. Ce uluita am fost, m-au cautat, am dat proba si am luat.¨Bineinteles ca intai mi-am facut mie, am facut scoala pe mine. Dupa aceea au urmat membrii familiei mele”, a declarat astologul.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *