Jador este disperat

Jador este disperat, are piciorul rupt, iar în emisiunea lui Capatos a povestit că în acet moment sora sa este în spital cu fetița ei.

Artistul a dezvăluit că este foarte îngrijorat de starea de sănătate a celei mici și face tot ce poate că să fie bine.

Știre în curs de actualizare.

Acum cateva luni Jador a ajuns de urgență la spital. Concurentul a acuzat dureri mari de stomac și a ajuns pe mâna medicilor din Dubai. „Sunt bolnăvicios!”, a spus Jador în vlogul său în timp ce era pe patul de spital, scrie Cancan.

Jador, concurentul de la Puterea Dragostei, a mai ajuns pe mâinile medicilor, în urmă cu câteva luni. Atunci, el a transmis un mesaj emoționant, de pe patul de spital.

„Dragii mei Jadorași, știu că vă doriți să mă vedeți fericit și într-o relație, dar atunci când inima unui om nu s-a vindecat în totalitate de ceea ce cândva a simțit e un pic cam greu să fie deschisă către noi orizonturi și nu ar fi corect față de alte persoane să fie pe post de pansament.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *