Gina Pistol, așa cum nu ai mai văzut-o până acum, într-o imagine din vacanță

O imagine din vacanță postată de Gina Pistol pe contul său de Instagram a stârnit hohote de râs printre fanii vedetei și a adunat zeci de mii de aprecieri și sute de comentarii. Prezentatoarea TV, aflată în concediu alături de partenerul său de viață, Smiley, și de fiica lor, Josephine Ana Maria, a pozat sărind, călare pe o mătură, o aluzie nostimă la felul în care femeile au fost numite de-a lungul timpului vrăjitoare de fiecare dată când au făcut lucruri care contravin înțelegerii oamenilor despre rolul pe care ar trebui să-l aibă femeile.

Însă această imagine din vacanță a fost reinterpretată de prezentatoare într-o altă notă, dacă stăm să ne gândim și la textul care însoțește fotografia, care subliniază viteza pe care i-o conferă ineditul mijloc de transport. „Trebuia să ajung repede. Mamele știu de ce!”, a scris prezentatoarea emisiunilor Asia Express și Chefi la cuțite.

Nostima imagine din vacanță a fost realizată de Smiley, care a și comentat amenințător, spunând că le va dezvălui fanilor și procesul de making of al imaginii. Însă Gina Pistol însăși a fost cea care a postat, în secțiunea de stories, și filmulețul de la ședința foto, care o înfățișează încercând din răsputeri, dar fără succes, să sară cât mai sus.

Fanii s-au bucurat să își vadă vedeta preferată într-o ipostază atât de relaxată, ba chiar au ținut să-i aducă aminte de o probă de la Asia Express, din perioada în care Pistol prezenta emisiunea (aceasta a fost înlocuită pentru un sezon de Irina Fodor, atunci când sarcina Ginei Pistol nu i-a permis efortul pe care îl presupunea munca la emisiune), care semăna destul de tare cu momentul imortalizat acum.

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată.