Gina Pistol a născut o fetiță! Iată ce surpriză le-a făcut Smiley fetelor sale…

Gina Pistol a devenit mămică pentru prima dată! În urmă cu puțin timp, Smiley a fost surprins în timp ce cumpăra două buchete mari de flori,

în apropiere de un spital din Capitală, în zona Victoriei. Cel mai probabil, celebra prezentatoare tv a adus deja pe lume primul

lor copil, potrivit Cancan. Potrivit ultimelor informații, Gina Pistol a adus pe lume o fetiță perfect sănătoasă, care are 3,230 kg si 51 cm lungime.

Gina Pistol, însărcinată cu primul copil

În luna septembrie a anului trecut, Gina Pistol și Smiley au anunțat că vor deveni părinți pentru prima dată. Extrem de emoționați, cei

doi îndrăgostiți au făcut anunțul mult așteptat prin intermediul unui videoclip, postat pe canalul de YouTube al cântărețului. Sarcina a fost o mare surpriză, însă una extrem de frumoasă și plină de fericire.

„Vestea că vom avea un copil împreună a fost o mare bucurie și o mare surpriză cum nu se poate mai frumoasă.

Am preferat să păstrăm veseta asta pentru noi până în momentul în care vom fi siguri că este surpriză până la capăt și toate lucrurile sunt așa cum trebuie”, a declarat Gina Pistol.

„Noi doi vom deveni părinți. Eu personal încă procesez informația. Ușor, ușor încep să realizez că vor apărea multe schimbări în viața mea, în viața Ginei. Trebuie să modific puțin casa, să-mi schimb programul.Cele mai multe schimbări vor veni în viața Ginei”, a declarat Smiley.

La începutul relației, Gina Pisol și Smiley au fost extrem de secretoși în ceea ce privește relația lor. S-au ascuns multă vreme de ochii curioșilor și abia după doi ani de relație au făcut totul public.

„Este normală, este o relație între doi oameni maturi care, în primul rând, se cunosc pe ei. Când eram mai mică făceam greșeala asta, încercam să scot eu ce e mai frumos de la omul de lângă mine, să îl schimb cumva,

să îl modelez, că este bine pentru el. Dar, maturizându-mă, mi-am dat seama că nu aș vrea să mă schimbe cineva și nici eu nu aș vrea să

schimb pe cineva. Pentru că, atunci când ești într-o relație tu îl accepți pe omul ăla cu bune și rele. Și așa suntem amândoi. Doi oameni care sunt ei, sinceri, și care se iubesc. Și o fac într-un mod foarte curat”, declara Gina Pistol. scrie wowbiz.ro

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată.