Diana Sosoaca uimeste din nou! Ce a putut face in aceasta dimineata? Sute de oameni au vazut

Fosta senatoare AUR, Diana Sosoaca nu s-a mai putut abtine si a facut live pe contul sotului sau, dupa ce Facebook a blocat-o pentru 30 de zile.

Avocata a revenit pe retetele de socializare. Asa cum spunea, aceasta a gasit solutia pentru a se exprima pe Facebook, dupa ce reteaua de socializare i-a blocat contul din cauza unui mesaj agresiv postat la adresa unei persoane.

Senatoarea a vorbit(a tipat)  intr-un live de pe contul sotului sau. Sosoaca le-a cerut din nou romanilor sa nu mai poarte masca si ca toti copiii trebuie sa fie lasati liberi sa se joace si sa incalce normele de distantare sociala, spunand ca toate acestea sunt abuzive, potrivit gandirii sale. Se pare ca nu si-a schimbat deloc modul agresiv in care se exprima si indeamna la nerespectarea regulilor impuse de pandemia de coronavirus. Cum bine stim, aceste reguli sunt impuse in intreaga lume. Oare toata lumea este proasta? Oare o masca tine economia pe loc?Citeste si articolul :   Durere grea pentru Monica si Ramona Gabor. De ce nu au venit la inmormantare. Ultimele cuvinte ale lui Emil Gabor, inainte sa se stinga

De asemenea, Sosoaca a vorbit si despre problemele cu care se confrunta transportatorii in timpul pandemiei de coronavirus. Acestia au parte de mai multe restrictii de circulatie.

Diana Sosoaca a inceput destul de prost anul. A fost data afara din AUR, apoi i-a fost blocat contul de pe reteaua de socializare.

In aceasta dimineata si-a chemat “prietenii” pe pagina sotului ei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *