Cristiano Ronaldo, într-o vacanță exclusivistă cu familia. Cât au crescut copiii fotbalistului Citeşte întreaga ştire: Cristiano Ronaldo, într-o vacanță exclusivistă cu familia. Cât au crescut copiii fotbalistului

După muncă și răsplată! Cristiano Ronaldo a făcut furori la Euro 2020, însă, din păcate, echipa lui, Portugalia, a fost eliminată din campionat. Așadar, celebrul fotbalist în vârstă de 36 de ani și-a făcut timp pentru o vacanță cu familia în Spania. Acesta s-a refugiat pe vasul său de lux, de aproape 7 milioane de dolari, pe care l-a cumpărat în vara anului 2020. De asemenea, faimosul fotbalist a închiriat o proprietate exclusivistă pe insula Palma de Mallorca. Primele imagini din vacanță le-a postat chiar pe Facebook și pe Instagram, Cristiano Ronaldo apare în compania Georginei, iubita sa, Cristiano jr, fiul lui cel mare, și cei trei copii mai mici, două fetițe și un băiat. Ronaldo a menționat, pe contul său de Instagram, că „este timpul să se odihnească în compania oamenilor dragi”. VEZI  GALERIA  FOTOPOZA 1 / 4 Cu această ocazie, și el, dar și iubita și-au arătat corpurile tonifiate. Fotbalistul a pozat în pantaloni scurți, iar Georgina într-un costum de baie nude care i-a pus formele în evidență. Jurnaliștii de la Daily Star menționează că fotbalistul a ales să se cazeze la o proprietate exclusivistă, situată pe malul Golfului Pollenca. Ar fi vorba despre Castell de Manresa, care poate fi închiriat cu aproximativ 12.000 de euro pe noapte, transmite protv.ro.
copiii lui cristiano ronaldo 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *