Constantin Enceanu, prima reacție după acuzațiile pe care mama copilului de suflet al lui Petrică Mîțu Stoian i le-a adus. „Frățiorul meu cel bun”

Constantin Enceanu nu a făcut nicio declarație oficială cu privire la acuzațiile pe care mama lui Alin Gabriel, „băiatul de suflet” a lui Petrică Mîțu Stoian, i le-a adus. Cu toate acestea, interpretul de muzică populară a transmis un mesaj pe pagina sa oficială de Facebook.

În urmă cu câteva zile, femeia l-a acuzat pe renumitul interpret că i-a pătat imaginea bunului său prieten, după ce Constantin Enceanu a declarat că i-au plăcut prea mult femeile, pentru a avea o relație cu Petrică Mîțu Stoian, lucru care s-a speculat despre cei doi.

Care a fost prima reacție a lui Constantin Enceanu?

Cântărețul, originar din Oltenia, nu poate trece peste pierderea bunului său prieten. Constantin Enceanu a publicat pe pagina sa de Facebook un videoclip în care cânta alături de Petrică Mîțu Stoian. În dreptul postării, artistul a adăugat o descriere emoționantă.

Leave a Reply

Your email address will not be published.