Câinele lor era din ce în ce mai agresiv cu bona de 22 de ani, părea mereu că vrea să o muște. Așa că au instalat o cameră video, voiau să vadă ce se întâmplă în casa lor, dar ce au aflat despre bonă și despre câine i-a speriat. Ce au văzut

Familia observase de la o vreme că al lor câine, Kilian, care până atunci fusese cel mai blând câine din lume, arăta semne de violență și agresivitate neobișnuite către bona lor tânără, în vârstă de 22 de ani, ori de câte ori venea în vizită la fiul lor.

Numele tinerei era Alexis Khan, iată ce spun părinții despre întâlnirile dintre câine și ea: ,,Era foarte agresiv cu ea și de câteva ori chiar a trebuit să o ținem ca să nu o atace”.

În cele din urmă familia a decis să instaleze o cameră video în casă, ce au văzut i-a îngrozit: femeia îl abuza pe sărmanul copil fără vină, era foarte violentă cu el: îl agresa fizic și verbal, lovind un bebeluș de numai 7 luni. Kilian, câinele, și-a salvat astfel cel mai bun prieten.

Legătura dintre cei doi este evidentă, Kilian și Finn sunt de nedespărțit:

În prezent Alexis riscă între unul și trei ani de închisoare:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *