BREAKING. Mirela Vaida, inlocuita la Acces Direct! Cine ii va lua locul la Antena 1

Veste neasteptata pentru fanii ei! Mirela Vaida va fi inlocuita la Acces Direct. Chiar vedeta Antena 1 a facut anuntul in editia de vineri, 26 martie 2021. Cu aceasta ocazie a mai dezvaluit si cine este persoana care ii va lua locul de prezentatoare.

Din fericire, nu este vorba despre o inlocuire permanenta. Mirela Vaida va lipsi doar in ziua de luni, 29 martie. Motivul este cat se poate de intemeiat. Prezentatoarea Acces Direct nu va putea fi prezenta in platoul emisiunii pentru ca participa la filmarile de la Te cunosc de undeva.

Mirela Vaida, inlocuita la Acces Direct! Cine ii va lua locul la Antena 1

Cea care va prezenta Acces Direct va fi Emilia Ghinescu, indragita cantareata de muzica populara.

”Luni nu voi fi prezenta la emisiune pentru ca se filmeaza semifinala Te cunosc de undeva. Va veni cea care mi-a tinut locul si data trecuta, Emilia Ghinescu. Ne vom vedea abia marti in direct, cu voia lui Dumnezeu. Luni va asteapta Emilia Ghinescu la Acces Direct”, a spus Vaida, la Antena 1.

Recent, am asistat la niste scene socante la Antena 1, in platoul emisiunii Acces Direct! O femeie complet dezbracata a intrat in platou si a aruncat o piatra spre prezentatoare. Din fericire, agresoarea a fost imobilizata rapid de catre un coleg al Mirelei. Vedeta Antena 1 a fost afectata in mod vizibil de acest atac, izbucnind in lacrimi. Ulterior, Vaida a continuat sa prezinte emisiunea.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *