BANCUL ZILEI ! CE A PĂȚIT O FEMEIE CÂND A INTRAT ÎNTR-UN TAXI

Atenție, dragi cititori! Bancul zilei va stârni hohote de râs.

Ce a pățit o femeie când a intrat într-un taxi?

Noi vă povestim totul, cu lux de amănunte.

Protagoniștii zilei de astăzi: o femeie și un taximetrist. Pentru că avea niște treburi urgente în oraș, o femeie și-a comandat un taxi. Mașina era în fața blocului, așa că individa s-a urcat rapid în taxi.

S-a așezat comod pe bancheta din spate a mașinii și l-a înștiințat pe taximetrist să conducă cu prudență deoarece ea este mamă a opt copii și nu vrea să pățească nimic rău. Răspunsul șoferului, însă, a lăsat-o fără replică.

”O tipă se urcă în taxi şi îi spune şoferului:

– Vă rog să conduceţi preventiv, că sunt mamă a opt copii.

Taximetristul se întoarce şi îi răspunde:

– Dvs. vorbiţi despre prevenţie?!”, este bancul zilei.

Leave a Reply

Your email address will not be published.