Andreea Marin și Adrian Brâncoveanu, pregătiți să devină părinți. „Violeta are o părere foarte bună despre acest subiect” Citeşte întreaga ştire: Andreea Marin și Adrian Brâncoveanu, pregătiți să devină părinți. „Violeta are o părere foarte bună despre acest subiect”

Andreea Marin și Adrian Brâncoveanu sunt împreună de mai bine de patru ani, iar cei doi au o relație solidă, așa cum și-au dorit. Prezentatoarea TV și iubitul ei sunt gata să devină părinți, iar „Zâna” a mărturisit ce părere are fiica ei despre acest subiect. „De ce nu? Da. Dumnezeu e acolo Sus și vom vedea dacă își va dori și El să se întâmple lucrul acesta. Noi suntem pregătiți în orice moment”, a declarat Andreea Marin în cadrul unei emisiuni tv. „Violeta are o părere foarte bună despre acest subiect. Mai are doi frați, de ce nu ar mai vrea încă o soră sau un frate? Nu sunt vitregi, noi nu privim lucrurile așa în familia noastră. Eu am și o mamă de-a doua pe care nu pot numi „mamă vitregă”, pentru că acest termen are așa o conotație negativă și nu e cazul. Se înțeleg foarte bine”, a continuat ea.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *