Alexandru Arsinel este in doliu

Marele actor trece prin momente dificile. O rudi a fos rapusa de coronavirus. ,,Sunt afectat ca miliardele de persoane afectate de acest virus.

Sunt afectat pentru că a infectat prieteni și o rudă de la Suceava, care a muritîn condițiile acelea. Nu știu ce s-a întâmplat, a dat năvală virusul acolo. Este extrem de trist. Ea gi sotul ei au un motel la Sucevita, probabil în vizite…, populația care trece pe acolo…nu știu, probabil o sa cerceteze” , a povestit actorul la România TV. Intrebat de starea sa de sănătate, actorul a spus că, la vârsta pe care o are se simte, încă, foarte bine. ,,Sunt bine, sunt foarte bine la cei 80 de ani ai mei: Persoana din familia lui Alexandru Arsinel Avea 64 de ani și a fost internată la Spitalul Județean Suceava în stare gravă.

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată.