Albert Oprea, transformat total după eliminarea de la „Survivor România”. Războinicul a renunțat la barbă Citeşte întreaga ştire: Albert Oprea, transformat total după eliminarea de la „Survivor România”. Războinicul a renunțat la barbă

Albert Oprea a fost eliminat de la „Survivor România” în urmă cu o săptămână, înainte de marea finală. După plecarea din junglă, Războinicul a simțit nevoia de o schimbare, așa că primul lucru pe care l-a făcut a fost să renunțe la barbă. Concurentul a vorbit în direct la „Teo Show” despre decizia lui. „Zici că ești adolescent. Am o veste proastă pentru tine. Îmi plăcea mai mult cum îți stătea cu barbă”. În plus, Albert a afirmat că și lui i se pare că îi stă puțin mai „ciudat”, dar asta pentru că nu a apucat să se tundă. „N-am apucat să ajung să mă și tund. Am zis că trebuie neapărat să dau jos barba pentru că nu mă mai suportam. Mai încolo, o să mă și tund, o să mă vezi un pic mai schimbat. Acum, stă cam ciudat, într-adevăr. Și mie mi se pare”, a spus Albert Oprea la „Teo Show”. Albert a fost eliminat înainte de marea finală „Aș fi foarte ipocrit să spun că nu m-a afectat când domnul Dan mi-a strigat numele. Niciodată nu am simțit că voi ieși. Nici măcar de data asta. Ceva îmi spunea că nu o să ies nici în seara aia. Simțeam că va ieși Marius, nu pentru că nu e bun”, a spus Albert Oprea. „Nu mi-a fost greu să îmbrățișez pe nimeni, am făcut-o din inimă pentru fiecare, chiar și pentru Maria, deși ea m-a nominalizat, m-a trădat, aș putea spune, dar până la urmă nu ea m-a trimis acasă. Cumva sunt supărat doar pe mine, pentru că am avut șansa în mână la jocul de imunitate, ăsta e singurul lucru pe care îl regret din ultima săptămână”.
Albert Oprea, transformat total după eliminarea de la „Survivor România”. Războinicul a renunțat la barbă

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *