Adevarul despre relatia dintre Betty si Karmen Minune! Fiica lui Florin Salam a rupt tacerea: “Noi ne…”

De-a lungul vremii, in presa din Romania au aparut tot felul de informatii despre relatia dintre Betty Salam si Karmen Minune. Fiica lui Florin Salam a rupt tacerea si a vorbit despre acest subiect.

Sunt fiicele celor mai celebri manelisti din Romania, dar au si ele cariere in muzica. Este vorba despre Betty Salam si Karmen Minune, care pana mai ieri erau doua copile timide si visatoare. Timpul a trecut, iar acum fiicele celebrilor manelisti au devenit femei in toata firea.

Sunt sotii si mame, iar pe plan profesional si-a indeplinit visele si au urmat pasii tatilor lor. Betty si-a lansat prima piesa in 2014, iar Karmen si-a facut intrarea in muzica in 2015.

De-a lungul vremii, toata lumea s-a intrebat care este, de fapt, relatia dintre cele doua tinere. Gurile rele spun ca se dusmanesc, dar fetele neaga orice rivalitate. Karmen si Betty au crescut impreuna, avand in vedere ca tatii lor sunt buni prieteni si isi poarta un respect deosebit.

In trecut, Betty Salam a orgranizat o sesiune de intrebari pentru fani, iar una dintre curiozitati a fost sa afle ce relatie exista intrea ea si Karmen Minune: ”E adevărat că ai o relație frumoasă de prietenie cu Karmen? Sau sunteți certate?”.

 

“Se spun foarte multe lucruri despre noi, neadevarate bineinteles. Noi ne intelegem foarte bine, suntem prietene, pentru ca ne cunoastem de cand suntem mici. N-ar trebui sa se mai vorbeasca despre asta de rau, pentru ca ne intelegem super”, a marturisit Betty Salam.

Leave a Reply

Your email address will not be published.