ACCIDENT GRAV! 2 MORTI – ACUM IMAGINI LIVE

Jud Valcea ACCIDENT CU DOI MORȚI Polițiștii vâlceni au fost sesizați cu privire la un eveniment rutier ce a avut loc pe Drumul Național 7, la km 199+800m, în localitatea Călimănești. Polițiștii au ajunși la fața locului au constat că în evenimentul rutier este implicat un autocamion și un autoturism, traficul fiind blocat în totalitate, ne transmit reprezentanții IPJ Vâlcea. “Sunt anunțate două persoane încarcerate in autoturism, inconștiente. Pompierii militari se deplasează cu o ambulanță SMURD, două autospeciale de descarcerare. Din nefericire, cele două persoane încarcerate, nu prezintă semne vitale” ne informează reprezentanții ISU Vâlcea. La fața locului se află polițiștii Serviciul Rutier care efectuează cercetarea la fața locului pentru stabilirea cu exactitate a cauzei producerii evenimentului rutier.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *